Ta oferta pracy jest nieaktualna od 922 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader (HR Services) with German

  • śląskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży lotniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

nr ref.: 4409/TH

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Ponad 3 lata doświadczenia w centrum SSC/BPO
  • Min. 1 rok doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR services, Finance Accounting lub Customer Service
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta
  • Otwartość na wyjazdy służbowe
  • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

Obowiązki:

  • Udział w realizacji migracji pierwszych procesów HR (między innymi administracja kadrowa, rozliczanie podróży służbowych, technologia/systemy informacji HR, wynagrodzenia, administracja procesów rekrutacji)
  • •Wdrożenie, rozwój i utrzymywanie wysokiej jakości realizacji usług HR w centrum LGBS w Krakowie
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za realizację wybranego procesu
  • •Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim
  • •Zapewnienie utrzymania wysokiego standardu usług LGBS

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w nowym projekcie w obszarze HR
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i system premiowy
  • Szkolenia początkowe i zaawansowane
  • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów
  • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
  • Warunki i organizację pracy przyjazną dla matek – wyróżnienie w plebiscycie „Firma Przyjazna Matce”
  • Wygodne, nowoczesne biuro, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się