Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader integrator 5G

Technitel Polska S.A.

  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja swapów stacji bazowych telefonii komórkowej na terenie Niemiec/Norwegii

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu radiowego RBS/BTS

  • Instalacja i konfiguracja siłowni zasilania gwarantowanego

  • Wykonywanie pomiarów torów kablowych VSWR

  • Kierowanie pracami ekipy instalacyjnej

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii i budowy stacji bazowych 2G/3G/4G/5G w oparciu o sprzęt Ericssona/Nokii

  • Umiejętność wykonywania pomiarów VSWR

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań przy pracy na wysokości

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie

  • Mile widziani studenci ostatnich lat lub osoby do przyuczenia

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w spółce norweskiej/niemieckiej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Miejsce pracy: Norwegia/Niemcy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia i sprzęt do realizacji obowiązków służbowych oraz noclegi

W związku z prężnie rozwijającą się działalnością na rynku norweskim, Technitel Norge AS zaprasza do współpracy osoby doświadczone, zaangażowane w swój rozwój oraz otwarte na nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy