Oferta pracy

Team Leader (Java)

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Hibernate

  • REST/SOAP

  • Jenkins

  • Gerrit

  • Linux

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzanie i nadzorowanie zespołu developerskiego, dbając o satysfakcjonujące rezultaty oraz jakość wyników

  • Rekrutacja nowych pracowników

  • Bliska współpraca z Product Ownerem przy planowaniu procesu wdrożenia

  • Współpraca z pozostałymi obszarami firmy w zakresie rozwoju technologicznego

  • Wybór technologii, produktów i narzędzi dla wytwarzanych systemów

  • Dbałość o jakość kodu, praktyk wytwórczych i narzędzi

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku liderskim/managerskim w obszarze IT

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w roli lidera zespołu

  • Proaktywna postawa, komunikatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Znajomość języka Java i jego ekosystemu (Spring, Hibernate, Serwery aplikacyjne)

  • Znajomość technologii WEB oraz WEB Services (REST/SOAP)

  • Przydatna będzie znajomość: Jenkins, Gerrit, Linux

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich optymalnego doboru

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)

  • Chęć uczenia się i doskonalenia

  • Zdolności analityczne, otwarty umysł, gotowość nieszablonowego myślenia

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • Możliwość poznawania nowych technologii IT

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole

  • Udział w bardzo ciekawych projektach

  • Możliwość wyboru formy współpracy

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu

  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń

  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników, masz ochotę się uczyć, to doskonale.

Pracujemy w zespołach, bierzemy wspólną odpowiedzialność za efekty naszej pracy.

Nie dzielimy się na Biznes i IT, jesteśmy środowiskiem, którego celem jest dostarczenie jak najlepszej wartości biznesowej, mamy wspólne cele.

Przewiń do profilu firmy