Team leader (Kierownik projektu) w dziale księgowości finansowej

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Świętego Mikołaja 19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór/prowadzenie pełnej księgowości wybranych Klientów

  • przygotowywanie i podpisywanie kalkulacji i deklaracji (VAT, CIT, IFT)

  • wsparcie merytoryczne poszczególnych członków zespołu

  • motywowanie pracowników, dzielenie zadań i obowiązków zgodnie z kwalifikacjami i doświadczeniem pracowników

  • bieżący kontakt z klientami

  • aktywne prowadzenie działań cross-sellingowych oraz zdobywanie nowych klientów i zleceń

  • ofertowanie, negocjowanie umów z klientami

  • planowanie i uzgadnianie terminów realizacji zleceń z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy w dziale księgowości finansowej

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (min. B2) pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym biegła znajomość Excela)

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • zorientowanie na klienta

  • samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • pracę przy międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy

  • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • 2 dni w roku dodatkowo wolne

  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych

  • możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management, wpływającej na usprawnienie działań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy