Oferta pracy

Team Leader / Kierownik zespołu księgowego

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

12 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to renomowana firma outsourcingowa zlokalizowana w kilku miastach w Polsce, świadcząca szerokie usługi w zakresie księgowości, kadr i płac. W ramach powiększania zespołu, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Team Leadera / Kierownika zespołu księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych powierzonych klientów

  • Kontakt z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi

  • Organizacja pracy w kilkuosobowym zespole, delegowanie zadań podległym pracownikom

  • Wdrażanie nowych członków zespołu, ocena okresowa podległych pracowników

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia Klientom wysokiej jakości usług

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT) oraz Ustawy o rachunkowości

  • Doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów bazujących na pełnej księgowości

  • Doświadczenie w sporządzaniu pełnych sprawozdań finansowych

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Umiejętność zarządzania czasem swoim i podległego zespołu

  • Łatwość w komunikacji z klientem oraz współpracownikami

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków obcych, dofinansowanie do kursów zewnętrznych podnoszących kwalifikacje

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • Ciekawą pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie