Oferta pracy

Team Leader

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenie pracowników z procesów i instrukcji;

  • Sprawowanie nadzoru nad procesami magazynowymi wykonywanymi przez firmę zewnętrzną;

  • Dbałość o dostępność materiałów potrzebnych do realizacji procesu;

  • Koordynowanie stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz wyposażenia magazynu;

  • Egzekwowanie przestrzegania przez pracowników obowiązujących norm i przepisów z zakresu BHP, P.Poż. i ochrony środowiska;

  • Dbanie o porządek w magazynie;

  • Realizacja założonych celów jakościowych i wydajnościowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników;

  • Doświadczenie w pracy na systemie magazynowym;

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany;

  • Dobre zdolności organizacyjne;

  • Umiejętność pracy pod presją;

  • Mile widziana znajomośc języka rosyjskiego lub ukraińskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.

  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.

  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Przewiń do profilu firmy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwiskoatcevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.