Team Leader

  • Bolesławiec, Legnica, Lubań, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-05-28
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-06-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Team Leader

    Miejsce pracy: Legnica, Lubań, Bolesławiec
    TL/BOL/0518
    Opis stanowiska:
    • zarządzanie pracą podległego zespołu,
    • delegowanie zadań,
    • dbałość o dobrą komunikację,
    • raportowanie do przełożonego,
    • ciągłe monitorowanie postępów prac na produkcji tak, aby zamówienia były realizowane na czas,
    • przygotowywanie i dostarczanie aktualnych statusów i raportów wykonania produkcji,
    • współpraca z liderami poszczególnych obszarów w firmie: jakość, kontrola, DPT oraz pozostałymi.
    Profil kandydata:
    • dobra organizacja pracy i komunikacja w zespole,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • charyzma, entuzjazm i konsekwencja w dążeniu do celu,
    • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacją (w mowie i piśmie),
    • obsługa MS Office,
    • znajomość systemów ERP.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
    • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne i kwartalne,
    • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
    • możliwość rozwoju zawodowego (klarowna ścieżka rozwoju),
    • praca w międzynarodowym środowisku sprzyjające posługiwaniem się językiem obcym w codziennej pracy,
    • możliwość wdrożenia własnych pomysłów dotyczących zarządzania podległym personelem i obszarem produkcyjnym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis