Oferta pracy

Team Leader - Logistyka (Przyjęcie Produktu)

ANIA KRUK Spółka z o.o.

Jana Henryka Dąbrowskiego 399

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu odpraw celnych we współpracy z firmami przewozowymi,

  • weryfikacja poprawności faktur zakupowych, zatwierdzanie i wprowadzanie ich do systemu,

  • współpraca z działem produktu oraz działem marketingu przy wdrażaniu nowości,

  • dystrybucja produktów i innych materiałów do naszych kanałów sprzedaży,

  • zarządzanie magazynem POS (materiały wsparcia sprzedaży) - monitorowanie stanu magazynowego oraz składanie zamówień u dostawców,

  • organizowanie i monitorowanie wyników pracy zespołu dystrybucji produktu, ustalanie priorytetów,

  • definiowanie zapotrzebowania na pracowników APT w zależności od potrzeb produkcyjnych,

  • codzienne uzupełnianie raportów produkcyjnych i dbanie o realizację założonych KPI,

  • raportowanie wyników do menedżera działu,

  • kontrola realizacji procesów związanych z zamknięciem miesiąca,

  • uczestniczenie w spotkaniach międzydziałowych,

  • analizowanie procesów pod kątem optymalizacji,

  • wdrażanie i usprawnianie systemów operacyjnych we współpracy z działem IT.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów związanych z dystrybucją produktów (m.in. z odprawami celnymi).

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • nastawienie na ciągłe usprawnianie procesów,

  • dokładność i dobra organizacja czasu pracy,

  • otwartość na współpracę z różnymi działami w firmie,

  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat w systemie zmianowym (od poniedziałku do soboty)

  • realny wpływ na kształt biznesu i naszych działań - słuchamy, rozmawiamy, naradzamy się wspólnie,

  • rozwój: co roku rośniemy, co roku robimy coś dużego i innowacyjnego, co roku zmieniają się zakresy działów - z nami poznasz funkcjonowanie biznesu z branży retail od podszewki,

  • lubimy się uczyć i to jest dla nas bardzo ważne - w biurze znajduje się ogólnodostępna biblioteka książek biznesowych, organizujemy wewnętrzne warsztaty, podczas których dzielimy się wiedzą i doświadczeniami,

  • super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych korzystny rabat,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 12 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski. Biżuteria nie jest dla nas wyznacznikiem statusu, a poprawiaczem humoru, drobiazgiem, który dodaje pewności siebie.

Przewiń do profilu firmy