Oferta pracy

Team Leader Magazynu

Exact Systems Sp. z o.o.

10 80011 300 brutto / mies.
  • Bladel (okolice Eindhoven), Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy przebieg zlecenia,

  • wdrażanie magazynierów w powierzone obowiązki,

  • zarządzanie personelem,

  • raportowanie do przełożonego.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego oraz niderlandzkiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku team leadera / brygadzisty,

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy holenderskiej lub polskiej umowy zlecenie ze stawką podstawową 15€ brutto/h,

  • możliwość nawiązania współpracy B2B,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu (0,19€/km).

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku? Cechuje Cię dobra organizacja swojej pracy i potrafisz zmotywować zespół do prawidłowej realizacji zadań?

Poszukujemy komunikatywnych, otwartych na nowe doświadczenia kandydatów na stanowisko Team Leadera do pracy na terenie magazynu (magazyn jednego z największych sklepów internetowych w Holandii).

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w zgranym teamie!