Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team leader na obszarze produkcji fabryki lodówek

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Oddział we WrocławiuO firmie

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu

Bora-Komorowskiego 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy zespołu, przydzielanie obowiązków

  • nadzór nad realizacją zadań zespołu produkcyjnego

  • prowadzenie podstawowej dokumentacji pracy

  • wspieranie pracowników w rozwoju zawodowym w organizacji, w tym szkolenie nowozatrudnionych osób

  • czuwanie nad osiąganiem wyników zespołu

  • współpraca w zakresie systemu sugestii pracowniczych

  • uczestniczenie w projektach doskonalenia procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (koordynacja w działach produkcji, logistyki, zespołach technicznych, itp.) - min. 2 lata

  • dobre zdolności organizacyjne, inicjatywa

  • umiejętności pracy z zespołem (motywowanie, szkolenie, wspieranie w rozwiązywaniu zadań)

  • doświadczenie w firmie zajmującej się produkcją masową mile widziane

  • znajomość metodologii Lean Manufacturing , WCM, itp. będzie dużym atutem kandydata,

  • podstawowa obsługa komputera w zakresie MS Office

  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym - zależnie od sezonu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę

  • rozwój, podniesienie kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia specjalistyczne

  • dwa dodatkowe dni urlopu

  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych)

  • osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 21,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2018 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 65 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Przewiń do profilu firmy