Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader Obsługi Klienta Biznesowego

Flotman Sp. z o.o.O firmie

Flotman Sp. z o.o.

Aleja Krasińskiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie 4-5 osobowym zespołem,

  • wyznaczanie celów indywidualnych i planowanie działań zapewniających realizowanie zadań zespołowych,

  • coaching, motywowanie i wspieranie pracowników w codziennej pracy,

  • wdrażanie zmian wpływających na trwałe podniesienie jakości obsługi,

  • tworzenie nowych oraz ulepszanie istniejących standardów obsługi klienta,

  • cykliczna ocena jakości rozmów,

  • współpraca w zakresie rozwijania i nadzorowania sieci monterów,

  • rekrutacja i szkolenia nowych członków zespołu,

  • koordynacja zespołu w zakresie tworzenia ogólnodostępnej bazy wiedzy,

  • koordynacja współpracy z pozostałymi częściami firmy,

  • bieżąca kontrola i rozliczanie zgłoszeń, reklamacji Klientów.

Nasze wymagania

  • minimum 2 –lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,

  • umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów,

  • łatwość budowania relacji i motywowania zespołu,

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • zdolności analityczne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • możliwość dynamicznego rozwoju w firmie technologicznej,

  • ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole,

  • dogodną lokalizację biura,

  • przyjazną atmosferę,

  • prywatną opiekę medyczną LUX-MED oraz kartę Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

  • dogodna lokalizacja biura

Flotman Sp. z o.o. to firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania flotą. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbes. Rok wcześniej mieliśmy także zaszczyt odebrać nagrodę Gazeli Biznesu oraz Flotowego Lidera Innowacyjności. Oferowany przez nas system był opisywany m.in. przez Puls Biznesu oraz magazyn Forbes. Spółka odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które ją tworzą. Poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować firmę. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyła nasz dział obsługi klienta biznesowego.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze - wyślij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się poniżej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.