Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader – obszar Testowania oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Zarządzanie zespołem testerskim (ok. 30 osób): definiowanie i planowanie zadań oraz nadzór nad ich realizacją, rekrutacja nowych pracowników, rozwiązywanie problemów w ramach zespołu, planowanie i realizowanie budżetu, planowanie ścieżek rozwoju pracowników
    • Udzielanie wsparcia podległym pracownikom w prowadzonych przez nich projektach
    • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole, komfort pracy i integrację pracowników
    • Rozwój i wdrażanie nowych strategii testów oprogramowania
    • Zarządzanie procesem testowania oprogramowania oraz zapewnianie najlepszej jakości testów
    • Bezpośrednia współpraca z Klientem w zakresie planowania przypisania osób do projektów testerskich
    • Tworzenie i nadzór nad tworzeniem Test Planów
    • Przygotowanie raportów oraz innej wymaganej dokumentacji testów, współtworzenie dokumentów projektowych
    • Analiza wymagań użytkowników
    • Informowanie o wszystkich znalezionych problemach i zgłaszanie wad
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

    WYMAGANIA:

    • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu dużymi zespołami i procesami testerskimi
    • Min. 5 lat doświadczenia w testowaniu aplikacji i systemów / rozwiązań zintegrowanych
    • Znajomość narzędzi typu HP QC/ALM, Jira
    • Certyfikat ISTQB (minimum Foundation Level, mile widziane wyższe poziomy)
    • Doświadczenie w wykonywaniu testów funkcjonalnych
    • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zorientowanie na realizację celów biznesowych
    • Zaangażowanie oraz wytrwałość
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla lidera z sektora farmaceutycznego
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

    [email protected]

    wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843005" /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843005" /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843005"