Team Leader

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2019-04-11
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2019-05-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma handlowa
    GASA GROUP
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Team Leader
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Opis stanowiska:

    • Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu (6-10 osób)
    • Nadzorowanie procesów magazynowych
    • Planowanie i nadzór nad realizacją usług konfekcjonowania
    • Dbanie o wysoką jakość procesów magazynowych
    • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i logistyki
    • Praca w trybie 2-zmianowym

    Oczekiwany profil kandydata:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynowym
    • Doświadczenie w optymalizacji procesów konfekcjonowania
    • Nadzór nad prawidłowym przyjmowaniem i wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia/dostaw
    • Odpowiedzialność za prowadzanie inwentaryzacji
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zdolności analityczne i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Komunikatywność i otwartość
    • Uczciwość i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku  „Aplikuj"