Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader (produkcja)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie pracy podległego zespołu podczas zmiany,
    • Nadzorowanie procesu produkcji,
    • Raportowanie wyników wykonanej pracy,

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe preferowane średnie,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produkcyjnym,
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Dobra organizacja czasu pracy,
    • Umiejętność zarządzania grupa oraz pracy w zespole,
    • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie czterobrygadowym (zmiany 12. godzinne),

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
    • Bogaty pakiet benefitów m. in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,
    • Dofinansowanie do posiłków,
    • Miła atmosfera pracy,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.