Team Leader - produkcja

Moltton

5 2006 200 brutto / mies.
  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i przydzielanie pracy podległym pracownikom zgodnie z zatwierdzonymi instrukcjami, procedurami, systemami BHP, jakości oraz Systemem Środowiskowym

  • Zarządzanie 6-osobowym zespołem

  • Nadzór nad bieżącą produkcją

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • Planowanie grafików pracy

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Przeprowadzanie audytów podległego obszaru zgodnie z ustaloną częstotliwością

  • Monitorowanie raportów produkcyjnych, sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji

  • Współudział we wdrażaniu nowych produktów

  • Uczestnictwo w instalacji i uruchomieniu nowych maszyn i urządzeń

  • Szkolenie pracowników

  • Motywowania pracowników

  • Realizacja 5S i utrzymanie porządku w danym obszarze

  • Kontrola wyprodukowanych części

  • Zgłaszanie usterek technicznych związanych z budynkiem i instalacjami

  • Reagowanie na wszelkiego rodzaju awarie, braki materiałowe, wady jakościowe

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części i materiały konieczne do wykonywania prac

Wymagania pracodawcy

  • Ogólna znajomość budowy i obsługi maszyn (wtryskarki, walcarki, spawarki, piece do obróbki cieplnej)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dokładność, sumienność

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i planowania

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju,

  • Wynagrodzenie na poziomie 5200 PLN / miesięcznie + 3000 PLN premii kwartalnej

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy