Oferta pracy

Team Leader

DSA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
W związku z rozwojem sieci sprzedaży produktów kredytowych renomowanego banku - poszukujemy kandydata do pracy w obrębie regionu : Radom, Piotrków Trybunalski, Kielce, Lublin
Team Leader

Zadania na tym stanowisku:

  • Koordynowanie pracy 5-10 Doradców Klienta na wskazanym obszarze
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Rekrutacja Doradców przy wsparciu Specjalisty ds. Rekrutacji i Koordynatora projektu
  • Szkolenie Doradców
  • Zastępowanie swoich podwładnych w przypadku ich nieobecności

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Gotowość do częstych podróży
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizację celu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • Umiejętność motywowania zespołu
  • Sumienność, Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Co możemy zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Pakiet szkoleń wdrażających i rozwijających
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • Pracę w dynamicznie rozwijających się strukturach sprzedaży
  • Możliwość przystąpienia do Multisport i opieki medycznej, oraz ubezpieczenie na życie

Nie zwlekaj, Wyślij CV

Koniecznie dopisz w CV poniższą klauzulę:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, załączonych dokumentach rekrutacyjnych, a także podanych przeze mnie we wszystkich materiałach pozyskanych w przyszłości w toku niniejszej rekrutacji przez DSA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48 - dla celów niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w ramach którego aplikuję.„

Jesteśmy profesjonalistami z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku,
             z wieloma sukcesami w outsourcingu i wsparciu sił sprzedaży dla sektora bankowego.
Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług
oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań. Naszym pracownikom dajemy szansę planowania swojej kariery w branży bankowości i finansów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy