Team Leader (Rekruter)

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-12-06
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-01-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KIM JESTEŚMY?
Poland Realty Sp. z o.o.
Keller Williams Realty to światowy lider w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz nr 1 na świecie wśród firm szkoleniowych bez względu na branżę. Na rynku nieruchomości istnieje od ponad 30-lat, zrzeszając Agentów na całym świecie. Obecnie liczy 159 000 Agentów w 919 Market Center (biura) w 31 krajach.
FIRMA BUDOWANA PRZEZ AGENTÓW DLA AGENTÓW I ICH KLIENTÓW.

BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z NAMI!

Tym co napędzą sukces jest pasja i zaangażowanie. Kultura organizacyjna Keller Williams opiera się o zrównoważony rozwój i niespotykana dbałość o ludzi tworzących firmę. W naszym zespole nigdy nie zostajesz sam z problemem. Wspieramy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem ekspertów tworzących KW Poland, ale ogromnym zapleczem globalnej firmy. Modelem, dzięki któremu każdy osiąga sukces, jeżeli tylko tego chce.

KTÓRE Z PONIŻSZYCH WYBIERASZ?

Nowoczesne biuro z doskonałymi warunkami do pracy? A może wolisz pracę zdalną?

Pakiet szkoleń, które powodują, że sukces jest na wyciągnięcie ręki?

Wsparcie zespołu w każdej kwestii zawodowej i nie tylko?

Prestiż organizacji i pracę w firmie o której marzą agenci na całym świecie?

Nie musisz wybierać, dajemy Ci to wszystko od pierwszego dnia!

Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rekrutacja agentów nieruchomości,
  • Rozwój zrekrutowanych agentów (dbałość o prawidłowy proces wdrożenia),
  • Nadzór nad budową struktury agentów w podległym oddziale z uwzględnieniem celów biznesowych,
  • Zarządzanie oddziałem w tym wspieranie i motywowanie zespołu zgodnie z procedurami organizacji,
  • Nadzór nad pracą oddziału i jego stała rozbudowa, raportowanie zrealizowanych celów,
  • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Bardzo efektywny pakiet szkoleń,
  • Wsparcie ekspertów,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • Współudział w budowaniu struktury nowoczesnej firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie miesięczne i roczne),
  • Praca w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach,
  • Spotkania z najlepszymi trenerami na świecie z branży nieruchomości.

WYMAGANIA:

  • Podstawowa znajomość branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • Wysokie zdolności przywódcze, z zakresu zarządzania i budowania zespołów,
  • Umiejętność wyznaczania celów, planowania,
  • Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, silne poczucie odpowiedzialności,
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
  • Komunikatywność (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra organizacja pracy (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Nie posiadasz którejkolwiek z powyższych umiejętności?
Głowa do góry!. Keller Williams to nie tylko jedna z największych na świecie firm z branży nieruchomości. Keller Williams to przede wszystkim NAJWIEKSZA na ŚWIECIE firma szkoleniowa (wd. Magazynu „Trainer”). Naszym współpracownikom oferujemy pakiety szkoleń dotyczące absolutnie każdej kompetencji i umiejętności niezbędnej do odniesienia sukcesu w sprzedaży nieruchomości i rozwijaniu biznesu.

Zacznij karierę w stabilnej i jednej z najprężniej rozwijających się branż. Otrzymasz od nas serię profesjonalnych szkoleń, wsparcie doświadczonego zespołu, przestrzeń biurową i obsługę administracyjną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się