Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader

  • Sochaczew, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-02-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Team Leader

    Miejsce pracy: Sochaczew
    AP/49/02/2018/AR

    Zadania

    • Organizacja i kontrola działań związanych z produkcją na danej zmianie, w tym analizowanie wyników produkcji, zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych.
    • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników.
    • Prowadzenie grup projektowych lub uczestnictwo w projektach (także międzynarodowych).
    • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości.
    • Wdrażanie i egzekucja standardów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean Manufacturing.
    • Efektywne zarządzanie powierzonym sprzętem i materiałami.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne i chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w obszarze zarządzania produkcją.
    • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem lub koordynacją pracy innych.
    • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją.
    • Umiejętność motywowania i rozwoju pracowników, budowania zespołów i bycia liderem.
    • Znajomość filozofii Lean oraz programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach.
    • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy.

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
    • Pakiet dodatkowych świadczeń m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, pakiet oszczędnościowy, dofinansowanie do posiłków, karta Multisport.
    • Rozbudowany program szkoleniowy prowadzony przez najlepszych specjalistów.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).