Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader Sprzedaży E-commerce

Global IncomeO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ważna 8 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym w celu maksymalizacji wydajności i wyników sprzedażowych,

  • koordynowanie procesów sprzedażowych,

  • wdrażanie i koordynowanie rozwoju nowych kanałów sprzedaży,

  • kreowanie nowych rozwiązań i nadzorowanie procesu ich wdrażania.

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania podległymi pracownikami,

  • znajomość branży e-commerce,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • odpowiedzialność, rzetelność, systematyczność.

Global Income

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem kreatywnych osób zajmujących się dystrybucją e-commerce. Jeśli nie boisz się oryginalnych wyzwań, masz głowę pełną pomysłów, a praca w mediach społecznościowych to spełnienie Twoich marzeń- daj nam o sobie znać!

Przewiń do profilu firmy