Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader

TYCO ELECTRONICS POLSKA

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem na zmianie, planowanie, organizacja pracy

  • Przydział obowiązków oraz nadzór nad ich wykonaniem

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad jakości, przepisów BHP, ppoż. i ochrony środowiska

  • Odpowiedzialność za rozliczenie czasu pracy podległej zmiany, przydział premii, ustalanie terminów urlopów i dni wolnych za przepracowane Godziny nadliczbowe w porozumieniu z działem HR

  • Motywacja zespołu wykorzystując obowiązujące systemy i narzędzia

  • Rozwój kompetencji zespołowych

  • Utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta wewnętrznego

  • Zapewnienie właściwej komunikacji i kaskadowanie informacji do zespołu

  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych, procesowych

  • Dbałość o przestrzeganie obowiązujących uregulowań i procedur wewnętrznych TE

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów produkcyjnych, mile widziane doświadczenie w dziale moldingu

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Znajomość zasad przestrzegania procedur jakościowych, przepisów BHP, ppoż. i ochrony środowiska

  • Doświadczenie w pracy z pakietem Microsoft Office (Word, Outlook, PowerPoint i Excel)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemu SAP

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie bazowe w zależności od posiadanych umiejętności

  • Premie miesięczną do 15%

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy

  • Wypłaty z ZFŚS (wczasy pod gruszą, wypłaty kwartalne z funduszu)

  • Pakiet benefitów pracowniczych (m. in. ubezpieczenie na życie za 1 zł oraz pakiet medyczny za 1 zł, Medicover)

  • Darmowy autobus pracowniczy z Goleniowa i Szczecina (Centrum, Prawobrzeże)

  • Dofinansowane obiady (4 zł)

  • Płatne programy poleceń nawet do 2000 zł

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

TE Connectivity to światowy lider z sektora innowacyjnych technologii, którego produkty generują postęp w dziedzinie motoryzacji, transportu, technologii medycznej, energii, czy komunikacji danych. Nasze rozwiązania w zakresie łączności i czujników TE, sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, pomagają budować bezpieczniejszy, bardziej ekologiczny, inteligentniejszy i lepiej połączony świat

Chcesz zobaczyć jak wygląda nasz zakład i jak pracujemy? Zobacz krótki film pod tym linkiem:

Przewiń do profilu firmy