Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader - Szkoleniowiec

GLOBAL POINT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Naszą pasją jest tworzenie produktów do kreatywnej dekoracji ścian i mebli, które pozwalają naszym klientom wyrazić siebie i swój styl wg własnego gustu i upodobań. Pragniemy by każdy z nas mógł sam odmienić swoje wnętrze - tak jak chce i tak jak lubi. Wszystkim kreatywnym i wrażliwym na piękno dostarczamy szeroką paletę efektów dekoracyjnych, farb, lakierów i patyn.

Do naszych zespołów szukamy osoby zorganizowanej, otwartej i nastawionej na realizację wyznaczonych celów.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołu wykonawców
  • Doradztwo techniczne, dobór produktów z oferty Jeger.
  • Cotygodniowe raportowanie powierzonych zadań
  • Wizyty u klienta indywidualnego (pomiar, inwentaryzacja pomieszczeń, przygotowanie materiałów niezbędnych do realizacji zleceń)
  • Obsługa reklamacji
  • Szkolenia wykonawców – zapewniamy kompleksowe przygotowanie
  • Współpraca z handlowcami i kolor konsultantami

Wymagania:

  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w nieszablonowych godzinach,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w aplikacji efektów dekoracyjnych, farb ściennych, układaniu tapet
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premię za wykonanie zadań,
  • Możliwości rozwoju w postaci szkoleń, udziału w targach, rekrutacjach wewnętrznych
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (karta Multisport).

Ogłoszenie archiwalne