Ta oferta pracy jest nieaktualna od 217 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader w dziale AP

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

    Obecnie dla naszego Klienta z Poznania, międzynarodowej firmy z branży produkcji żywności, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

    Miasto: Poznań
    POZ/TL/PtP/2017

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • Nadzór nad pracą zespołu księgowych
    • Planowanie pracy podległego zespołu, rozdzielanie obowiązków, kontrola nieobecności pracowników
    • Przygotowywanie oceny działania oraz ustalanie celów dla członków zespołu
    • Nadzór nad procesem wdrażania nowych pracowników
    • Przekazywanie zespołowi bieżących informacji
    • Współpraca z innymi działami w celu ciągłego ulepszania wewnętrznych procedur
    • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi, w tym zarządzanie wskaźnikami wydajności
    • Tworzenie raportów dla kierownictwa i klienta zewnętrznego
    • Współpraca z zewnętrznymi insytytucjami finansowymi

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości/finansów
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - warunek konieczny
    • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów i księgowości
    • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka europejskiego będzie atutem)
    • Dobre zrozumienie procesów finansowo-księgowych
    • Nastawienie na cel oraz nawiązywanie długofalowych relacji z klientem
    • Umiejętności przywódcze, doskonała komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, nastawionej na rozwoj pracowników
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.