Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader w Dziale Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miasto: Warszawa
    TL/FR/WAW

    Zakres obowiązków:

    • nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości (GL) oraz procesu płacowego
    • wsparcie w przygotowywaniu budżetów oraz kontrola ich realizacji
    • analiza finansowa
    • kontrola kosztów i dochodów (tygodniowych / miesięcznych)
    • zarządzanie zespołem księgowych oraz kontrolerów

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (od poziomu B2)
    • mile widziana znajomość języka francuskiego
    • wyższe wykształcenie w obszarze finansów (ekonomia, finanse, księgowość)
    • min. 4 lata doświadczenia w obszarze finansów, audytu, kontrolingu w dużej instytucji finansowej
    • biegła znajomość programu MS Excel
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

    Firma oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na bardzo korzystnych warunkach
    • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • rozwój w prężnie rozwijającej się firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.