Team Leader w Dziale Logistyki

Philip Morris International w PolsceO firmie

Rekrutacja zdalna

Philip Morris International w Polsce

al. Jana Pawła II 196

Kraków

Szukasz pracy, w której zdobędziesz nowe doświadczenie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku? Zależy Ci na możliwości rozwoju posiadanych umiejętności oraz partnerskich relacjach w miejscu pracy?

Praca w systemie zmianowym nie stanowi dla Ciebie wyzwania?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, nie czekaj – ZAAPLIKUJ i pracuj z nami w Philip Morris Polska S.A. w Krakowie!

Głównymi zadaniami Team Leadera w obszarze logistyki będą:

  • Zarządzanie zespołem operatorów wózków widłowych i magazynierów pracujących na przydzielonej zmianie produkcyjnej
  • Obsługa zamówień oraz monitorowanie wyników
  • Organizowanie pracy zespołu, motywowanie oraz rozwój pracowników
  • Optymalizowanie procesów logistycznych w oparciu o metodologię Lean Manufacturing
  • Ścisła współpraca z działem produkcji oraz innymi działami wspierającymi
  • Reagowanie na bieżące problemy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży produkcyjnej lub logistycznej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Otwartość na zmiany, zdolność szybkiego podejmowania decyzji oraz ich komunikowania
  • Znajomość pakietu office (w tym Word, Excel)
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
    w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Umowę
    o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Program szkoleń wprowadzających
    i rozwijających kompetencje

Zainteresowany/a? Zmotywowany/a?

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmi.com
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy