Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader w Dziale Obsługi Klienta

Flotman Sp. z o.o.

Armii Krajowej 18

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • Wyznaczanie celów indywidualnych i planowanie działań zapewniających realizowanie zadań zespołowych

  • Coaching, motywowanie i wspieranie pracowników w codziennej pracy

  • Wprowadzenie oraz kontrolowanie stosowania standardu obsługi klienta

  • Ocena podległych osób ( odsłuchy telefoniczne )

  • Rekrutacja i szkolenia nowych członków zespołu

  • Koordynacja przepływu informacji na firmowej bazie wiedzy

  • Bieżąca kontrola i rozliczanie zgłoszeń, reklamacji Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 2 –lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,

  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów,

  • łatwość budowania relacji i motywowania zespołu,

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • zdolność analitycznych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • wykształcenie wyższego,

  • prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość dynamicznego rozwoju w firmie technologicznej

  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole

  • dogodną lokalizację biura,

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną LUX-MED oraz kartę Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

  • dogodna lokalizacja biura

Flotman Sp. z o.o. to firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania flotą. Potwierdzają to otrzymane nagrody Gazeli Biznesu 2018 i 2019 oraz Diament Forbes 2020. Oferowany przez nas system był opisywany m.in. przez Puls Biznesu oraz magazyn Forbes. Spółka odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które ją tworzą. Poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować firmę. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyła nasz Dział Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze - wyślij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się poniżej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.