Oferta pracy

Team Leader w Dziale Sprzedaży (branża mediowa)

Gemius Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Gemius Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Team Leader dołączysz do Działu Sprzedaży który opiekuje się klientami agencyjnymi i reklamodawcami.

- Weźmiesz pod swoje skrzydła 3-osobowy zespół. Pokierujesz pracą, wyznaczysz zadania, zaplanujesz, rozliczysz i zoptymalizujesz budżet;

- Zajmiesz się kompleksową sprzedażą oraz obsługą klientów. Zorganizujesz spotkania, przeprowadzisz prezentacje, wynegocjujesz warunki przyszłej współpracy;

- Będziesz aktywnie poszukiwał nowych klientów oraz rozwijał relacje biznesowe;

- Weźmiesz udział w spotkaniach branżowych i konferencjach. Czekają Cię również publiczne wystąpienia.

- Będziesz pracował nad rozwijaniem oferty handlowej;

- A dalej? Kto wie, jakie będą Twoje pomysły na nowe projekty? :)

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Potrafisz efektywnie zarządzać małym zespołem;

  • Interesujesz się digital marketingiem i reklamą internetową, a przegląd branżowych nowinek przy porannej kawie to Twój codzienny rytuał :)

  • Bez problemu nawiązujesz nowe, biznesowe relacje, które w przyszłości procentują;

  • Jesteś elokwentny i zaangażowany. Kreatywność? To Twoje drugie imię!

  • Posiadasz pasję do sprzedaży i chcesz rozwijać się na tym obszarze :)

Mile widziane

  • Posiadasz doświadczenie w branży agencyjno-reklamowej i znasz narzędzia Gemiusa? Punkt dla Ciebie!

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy – u nas nie musisz punkt 8 stawiać się w biurze :)

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz jasna ścieżka rozwoju;

  • Benefity pracownicze (oferujemy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet szkoleń, naukę języka, pyszne owoce oraz śniadania w biurze, a we wtorki możesz skorzystać z masażu realizowanego przez fizjoterapeutę);

  • Doskonała możliwość rozwoju zawodowego – pracują u nas wieloletni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą;

  • Mnóstwo możliwości do wykazania własnej inicjatywy oraz wdrażania własnych pomysłów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy - aplikuj!

Jesteś ambitny, a w trakcie biznesowych negocjacji czujesz się jak ryba w wodzie? Chcesz pracować w środowisku, które oferuje jasną ścieżkę kariery i docenia talenty? Szukasz nowych możliwości rozwoju? Dobrze trafiłeś!

Dołącz do świata pasjonatów innowacyjnych badań Internetu, telewizji i radia jako Team Leader w Dziale Sprzedaży!