Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader w Dziale Sprzedaży

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie przełożonego w jego czynnościach i zadaniach

  • Planowanie pracy zespołu oraz wyznaczanie priorytetów w oparciu o cele biznesowe

  • Raportowanie wykonanych działań oraz wyników sprzedażowych

  • Wspieranie przełożonego w bieżącej analizie realizacji celu (KPI)

  • Stałe poszukiwanie usprawnień w codziennej pracy, dostosowywanie się do zmian w organizacji

  • Udział w realizacji zadań związanych m.in. z profesjonalną obsługą pacjentów z całej Polski (obsługa telefoniczna oraz korespondencja mailowa), w tym rejestracja wizyt pacjentów oraz informowanie o zakresie i możliwościach wykonywania dostępnych usług i zabiegów

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentami

  • Pomoc zespołowi w rozwiązywaniu problemów pacjentów

  • Bieżąca współpraca z innymi departamentami i pracownikami przychodni

  • Dbanie o pozytywny wizerunek przychodni

  • Zapewnienie przepływu informacji wewnętrznej i dokumentów, w tym archiwizacja dokumentów

  • Ciągły rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

Nasze wymagania

  • Duże umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Osoba energiczna i uśmiechnięta

  • Silna motywacja do pracy

  • Miłym głos i nienaganna dykcja

  • Gotowość do pogłębiania swojej wiedzy w zakresie szeroko pojętej komunikacji z klientem/pacjentem

  • Determinacja do działania, w tym do pozyskiwania nowych zadowolonych klientów/pacjentów

  • W wyjątkowych wypadkach gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach od 8.00 do 16.00 lub od 12.00 do 20.00

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office w tym Excela

  • Doświadczenie w pracy na celach sprzedażowych

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego i/lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w pracy z klientem/pacjentem przez telefon

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem telemarketerów

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • Wsparcie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji – pakiet profesjonalnych szkoleń na wstępie oraz ciągłe re-treningi, mentoring i coaching w trakcie pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie w pracy w niezwykle dynamicznym środowisku

  • Umowę B2B

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój, poszukuje obecnie kandydata na stanowisko Team Leadera w Dziale Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy