Oferta pracy

Team Leader w dziale sprzedaży

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

Powstańców Śląskich 5

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie zespołu doradców klienta biznesowego,

  • koordynowanie pracy specjalistów w dziale handlowym,

  • delegowanie, wsparcie i weryfikację jakości wykonywanych zadań,

  • realizację strategii i celów biznesowych firmy,

  • codzienną analizę sprzedaży, raportowanie i wdrażanie usprawnień oraz optymalizacje procesów,

  • czynności związane z rozliczeniem miesiąca sprzedażowego,

  • doskonalenie procesów i procedur w dziale,

  • wsparcie w kreowaniu rozwiązań nad rozwojem jakości usług,

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie działu.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży lub obsługi klienta,

  • wiedza z zakresu SEO i marketingu internetowego,

  • zdolności przywódcze oraz chęć rozwoju w obszarze zarządzania,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i proaktywna postawa,

  • otwartość na zmiany,

  • gotowość do pracy w oparciu o budżet i cele sprzedażowe,

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętności identyfikowania potrzeb klientów i budowania dobrych relacji,

  • umiejętność organizacji pracy i priorytetyzacji powierzonych zadań,

  • umiejętności analityczne, praktyczna znajomość Excela,

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość narzędzie Google Analytics, Google Search Console.

To oferujemy

  • Wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • jasno określony system wynagrodzenia i system premiowy,

  • udział w szkoleniach i konferencjach,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • benefity pracownicze (system kafeteryjny MyBenefit – w tym karta MultiSport, opieka medyczna LuxMed),

  • eventy integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • system kafeteryjny MyBenefit

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce!

Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy - dobrze trafiłeś/-aś! Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację. Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office. U nas nie pracujesz po godzinach i w weekendy.

Przewiń do profilu firmy