Oferta pracy

Team Leader w obszarze magazynowym

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

  • Zeusa 2, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Zeusa 2

Mierzyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań w obszarze, mających wpływ na zapewnienie punktualnych dostaw na produkcję w celu zapewnienia ciągłości realizacji planu produkcyjnego;

  • zapewnienie wysokiej jakości realizowanych dostaw do klientów oraz procesów magazynowych;

  • nadzór nad jakością i efektami pracy kilku lub kilkunastoosobowego zespołu;

  • motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników;

  • monitorowanie i raportowanie wyników;

  • współpraca z innymi Liderami oraz osobami wspierającymi procesy magazynowe;

  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów personalnych, procesowych i organizacyjnych występujących w podległym obszarze.

Nasze wymagania

  • interesuje Cię dalszy rozwój w obszarze zarządzania i organizowania pracy zespołu;

  • posiadasz doświadczenie w obszarze magazynu i / lub produkcji;

  • posiadasz zdolności organizacyjne;

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;

  • masz wykształcenie min. średnie;

  • biegle obsługujesz komputer w zakresie MS Office.

Mile widziane

  • znajomość informatycznych systemów magazynowych i / lub produkcyjnych.

To oferujemy

  • pomoc we wdrożeniu w nowe obowiązki oraz szkolenia;

  • wsparcie w zdobywaniu doświadczenia w obszarze zarządzania;

  • dynamiczne środowisko i ciekawe wyzwania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy