Oferta pracy

Koordynator ds. materiałów marketingowych

BPO InternationalO firmie

umowa o dzieło
4 6306 366 brutto / mies.
umowa zlecenie
5 2947 279 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz organizował sprawną pracę zespołu tworzącego materiały marketingowe (krótkie formy graficzne), w tym: rozdzielał zadania, monitorował ich realizację oraz dbał o terminy realizacji zleceń (z pomocą systemu JIRA), na bieżąco komunikował się z członkami zespołu i przekazywał im feedback, tworzył raporty z postępów realizacji zadań w Twoim zespole.

  • Będziesz akceptował materiały marketingowe stworzone przez zespół, a wcześniej je weryfikował oraz sprawdzał ich zgodność z wymaganiami Zleceniodawców i założeniami projektów.

  • Będziesz koordynował obieg materiałów marketingowych oraz ich odpowiednią dokumentację, m.in. sprawdzał, czy są odpowiednio nazwane, uporządkowane i zarchiwizowane.

  • Dużo czasu poświęcisz na komunikację z innymi zespołami projektowymi.

  • Dodatkowo, będziesz też realizował zadania zespołowe, w tym: opracowywał koncepcję materiałów marketingowych, tworzył je w pewnej części i robił research.

Nasze wymagania

  • Jeśli masz doświadczenie w koordynowaniu zespołem - min 1 rok - i to lubisz.

  • Jesteś mocno nastawiony na cel oraz umiesz dotrzymywać zobowiązań, jednocześnie dbając o dobrą atmosferę w zespole.

  • Masz wysokie kompetencje interpersonalne i po prostu potrafisz się dogadać z każdym.

  • Chcesz rozwijać się w direct marketingu, w tym również w obszarze Project Management'u to szukamy właśnie Ciebie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dogodna lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy

  • możliwość skorzystania z oferty szkoleniowej

  • zniżka na posiłki w biurowej kantynie

BPO International

Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy ma szansę wdrażać swoje pomysły. Wiemy jak ważna jest dobra atmosfera, dlatego stawiamy na współpracę i dobrą komunikację.

Przewiń do profilu firmy