Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy.
    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Team Leader
    Miejsce pracy:Warszawa

    Twoje zadania:

    • Planowanie i zarządzanie pracą zespołu,
    • Wspieranie konsultantów w realizacji codziennych zadań,
    • Indywidualna praca z konsultantami, wdrażanie nowych pracowników, motywowanie pracowników,
    • Monitorowanie efektywności prowadzonych działań jakościowych i wyników pracowników,
    • Realizacja celów sprzedażowych oraz raportowanie do przełożonego.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w zarządzaniu zespołu (mile widziane w Call Center),
    • Biegła znajomość min. jednego z języków obcych: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański
    • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży,
    • Zdolności organizacyjnych, kreatywności oraz komunikatywności,
    • Łatwości nawiązywania kontaktów, chęci rozwoju,

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny i oparty o cele system premiowy,
    • Pracę w kreatywnym zespole pośród różnych kultur i języków,
    • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.
    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!