Oferta pracy

Team Leader

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 08 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

W obszarze Tribe Bancassurance rozwijamy systemy sprzedaży i obsługi po sprzedażowej ubezpieczeń. Codziennie dzięki Naszym rozwiązaniom, realnie pomagamy klientom, wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebują. Jesteśmy znani w Banku z najlepszych zespołów, najlepszej jakości i najlepszych rozwiązań. Współtworzymy i wyznaczamy zupełnie nowe standardy pracy w Banku – bliższe start-up’om , opierając się o nowoczesne technologie, metodyki zwinne i nastawienie do ludzi. Obecnie poszukujemy Team lidera, który będzie odpowiedzialny za zadowolenie i dobrą współpracę grupy developerów pracujących w zespołach.

Twój zakres obowiązków

  • mieć realny wpływ na to jak pracujemy, w którym będziesz pomagał nam stworzyć wyjątkowe miejsce pracy

  • odpowiadać za zadowolenie naszych Ludzi z pracy u Nas

  • wspierać organizację w optymalizowaniu procesów i procedur

  • dbać o wysokie standardy i jakość pracy

  • wspierać członków zespołu w osiąganiu ich celów rozwojowych, zarówno umiejętności technicznych (przy wsparciu Tech Leaderów) jak i miękkich

  • organizować i prowadzić rekrutację przy wsparciu Liderów obszaru Tribe Bancassurance

  • dbać o zaangażowanie ludzi i tworzyć dobrą atmosferę dla konstruktywnej informacji zwrotnej

  • brać udział w ustalaniu celów i ich rozliczaniu

  • odpowiadać za budżet HR

Nasze wymagania

  • jesteś urodzonym servant leaderem

  • preferujesz empatyczny styl przywództwa

  • lubisz ludzi, chętnie dzielisz się z nimi wiedzą, masz pozytywne nastawienie a Twój entuzjazm zaraża innych

  • masz wysokie zdolności organizacyjne, interpersonalne i komunikacyjne

  • masz doświadczenie w coachingu i rozwoju członków zespołu

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołami

Mile widziane

  • znajomość różnych zwinnych metod pracy (np. Scrum, Kanban)

  • chęć rozwoju Siebie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje