Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1217 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aon jest firmą znajdującą się na liście Fortune 500 jako światowy lider w zarządzaniu ryzykiem, sprzedaży ubezpieczeń, reasekuracji i działalności brokerskiej.
    Jedną z naszych podstawowych wartości jest stałe koncentrowanie się na potrzebach Klienta.
    Poprzez rozpoznanie indywidualnych potrzeb różnych grup Klientów, tworzymy grupy profesjonalistów specjalizujących się w danym produkcie, funkcji lub sektorze rynku.

    Jedna ze spółek grupy AON w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Team Leader
    obsługa ubezpieczeń leasingowych

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • organizację pracy podległego zespołu,
    o   nadzór nad prawidłowym przebiegiem pracy podległych pracowników
    o   prowadzenie szkoleń wewnętrznych
    • wsparcie pracy podległych pracowników oraz partnerów biznesowych,
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi przydzielonych Klientów zgodnie z ustalonymi KPI , obowiązującym prawem, postanowieniami umów i zgodnie z procedurami.
    • administracyjna i techniczna obsługa przydzielonych dokumentów ubezpieczeniowych (ewidencja w systemach produktowych, weryfikacja pod względem zgodności z obowiązującymi procedurami, prowadzenie korespondencji w tym zakresie)
    • przygotowywanie raportów i zestawień danych
    • współpraca z ubezpieczycielami
    • budowanie relacji z klientami opartej na zaufaniu, zrozumieniu potrzeb, wiedzy o segmencie rynku w którym działa klient, najwyższych standardach etycznych i praktyki prowadzenia działalności biznesowej
    • samodzielność w zakresie planowania i organizacji pracy w ramach zatwierdzonych planów finansowych i planów pracy działu jak i wymogów wynikających z umów i ustaleń z klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi
    • wykonywanie innych czynności związanych z techniczną obsługą ubezpieczeń w zakresie produktów dedykowanych klientom leasingowym i korporacyjnym.

    Wymagania konieczne:

    • 4-6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe: ubezpieczenia, zarządzanie
    • znajomość rynku ubezpieczeń i przepisów prawnych w powierzonym zakresie
    • doświadczenie w pracy z kluczowymi klientami
    • przyjmowanie odpowiedzialności za rezultaty działań
    • umiejętności analityczne w zakresie analizy danych liczbowych i dokumentacji
    • umiejętność zarządzania zespołem
    • biegła obsługa komputera – pakiet MS OFFICE
    • obsługa urządzeń biurowych
    • komunikatywność i zdolności interpersonalne
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność ustalania priorytetów
    • samodzielność
    • myślenie strategiczne

    Wymagania pożądane:

    • licencja agenta ubezpieczeniowego (uprawnienia KNF)
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • umowę o pracę

    Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku: