Logo Pracuj.pl

Team Leader WEB and APP

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kilkuosobowego zespołu odpowiedzialnego za rozwój produktu strony www i aplikacji mobilnej ( koordynatorzy, analitycy)
  • Tworzenie długoterminowej wizji i roadmapy produktu web i app
  • Nadzorowanie całego procesu rozwoju produktu web i app i jego rozwój
  • Wyznaczanie wskaźników rozwoju produktu
  • Organizacja warsztatów i prezentacji produktowych
  • Organizacja i planowanie pracy koordynatorów i analityków biznesowych w zespole web i app
  • Optymalizacja pracy zespołu produktowego
  • Wsparcie i coaching zespołu produktowego
  • Wsparcie zespołu produktowego w podejmowaniu strategicznych decyzji
  • Ewangelizacja ux&product managment w organizacji

Nasze wymagania

  • Customer Experience: Wiesz, że najważniejsze to rozwiązywanie realnych problemów naszych użytkowników. Twoim celem jest doskonały Customer Experience.
  • Doświadczenie i samodzielność: Masz co najmniej 2 lata doświadczenia jako produkt manager w branży e-commerce
  • Wiedza: budowałeś strategię i roadmapę produktu, znasz różne framoworki, organizowałeś warsztaty, kierowałeś zespołem produktowym
  • Analityczne myślenie: Rozumiesz, że jeśli A wynika z B, to nie oznacza, że B wynika z A. Potrafisz też wyciągać wnioski z dużej ilości danych.
  • Komunikacja i umiejętność słuchania: Lubisz rozmawiać z ludźmi, ale przede wszystkim potrafisz wysłuchać innych i wczuć się w ich sytuację.
  • Ciekawość: Interesuje Cię wszystko, ciągle inspirujesz, szukasz nowych narzędzi żeby zoptymalizować pracę swoją, swojego zespołu i wpłynąć na rozwój produktu
  • Ambicja i rozwój: Ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej. Czytasz blogi, książki oraz obserwujesz grupy związane z rozwojem produktu, CX i UX
  • Bycie geekiem: Lubisz i znasz nowoczesne technologie, ciągle zwiększasz swoje umiejętności
  • Znajomość narzędzi: np. Google Analytics, Excel, hotjar, miro, mural, jira, azuredevops lub inne
  • Zespół: jesteś dobrym słuchaczem, potrafisz zauważyć potencjał członków zespołu, wiesz jak zorganizować i zoptymalizować pracę zespołu produktowego

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: Wspólnie z UX/UI designerami tworzymy zespół, w którym świetnie się dogadujemy i tworzymy jak najlepsze doświadczenia dla naszych użytkowników
  • Nowoczesne technologie: Korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.
  • Biuro: Częstochowa lub Kraków. Możemy rozmawiać o pracy na miejscu w biurze, trybie zdalnym lub mieszanym – kilka dni w tygodniu w biurze, reszta zdalnie.
  • Wygodne narzędzia: Google Analytics, Hotjar, Miro, Lookback, Marvel, AzureDevops i pakiet Microsoft. Pomożemy Ci dobrać narzędzia do Twoich potrzeb.
  • Budżet szkoleniowy: Podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Zatrudnienie: Wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • strefa relaksu
  • zajęcia językowe

Team Leader WEB and APP, Kraków