Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

team leader with English

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język angielski? Poszukujesz pracy w Poznaniu?

    Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj!

    Nr ref.: /263/01/2019/NL/35700
    Poznań
    oferujemy
    • nowe miejsce i nowy zespół - dużo nowych możliwości!
    • świetną lokalizację w centrum miasta
    • benefity, których szukasz - m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    zadania
    • odpowiedzialność za koordynowanie pracy teamu a także za codzienne wsparcie i motywowanie pracowników
    • monitorowanie poziomu realizacji KPI
    • tworzenie i usprawnianie procesów
    • raportowanie wyników pracy zespołu oraz udział w szkoleniach pracowniczych
    oczekujemy
    • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w strukturze SSC/BPO)
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (umiejętność płynnej codziennej komunikacji), na poziomie min. B2/C1
    • gotowości do pracy w modelu dwuzmianowym (zmiana poranna i popołudniowa)
    • nastawienia na realizację celów i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47