Oferta pracy

Team Leader with German or Czech (Customer Service)

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • delegowanie zadań, motywowanie i wspieranie członków zespołu (ok. 15 osób),

  • rozwój procesów,

  • zarządzanie i monitorowanie KPI,

  • współpraca z innymi działami organizacji,

  • wsparcie klientów i zespołu w rozwiązywaniu pojawiających się problemów,

  • wsparcie procesu rekrutacji z managerem HR.

Wymagania pracodawcy

  • min. 2-3 lata doświadczenia w obsłudze klienta,

  • doświadczenie na stanowisku lidera lub podobnym – najlepiej w obszarze obsługi Klienta, sprzedaży usług, wsparcia IT lub digital marketingu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • dodatkowo znajomość języka niemieckiego bądź czeskiego na poziomie min. B2,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • umiejętność motywowania i wyznaczania celów – każda rozmowa z Toba to zastrzyk energii,

  • umiejętność planowania i zarządzania swoim czasem pracy.

Pracodawca oferuje

  • wsparcie podczas całego okresu zatrudnienia- od rozpoczęcia pracy, przez wszystkie etapy rozwoju,

  • różnorodne, ciekawe, globalne projekty- dostosowane do Twoich preferencji i umiejętności,

  • doskonalenie umiejętności językowych w codziennej pracy,

  • sprzyjającą pracy, pozytywną atmosferę - którą także będziesz tworzyć na co dzień,

  • pakiety świadczeń dodatkowych: w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, system kafeteryjny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy