Oferta pracy

Team Leader with Italian

AntalO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Antal

Poznań

Poznań

Nasz Klient, dynamicznie rozwijające się SSC poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko liderskie.

Team Leader with ItalianNumer ref.: Itaian/TL
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie zespołem specjalistów
  • Udział w zadaniach związanych z realizacją procesu
  • Monitorowanie poziomu KPI członków teamu i bieżące raportowanie wyników
  • Udział w projektach mających na celu usprawnianie realizowanych procesów
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze SSC/BPO
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem-mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • Rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Znajomość programów MS Excel, MS Outlook
Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV:

Ogłoszenie archiwalne