Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader – zespół Finance and Accountancy

NES Fircroft

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu rekrutacyjnego w zakresie księgowości i finansów

  • Odpowiedzialność za wynik zespołu

  • Rekrutacja członków zespołu i tworzenie strategii rozwoju zespołu

  • Rozwój i utrzymywanie relacji biznesowych w zakresie finansów i bankowości

  • Pozyskiwanie nowych zleceń do realizacji u obecnych i nowych klientów

  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych dla klientów

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone studia wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie w rekrutacji lub sprzedaży – mile widziane w branży rekrutacyjnej

  • Dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobry poziom j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Świadomość biznesowa

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza; premia indywidualna; premia zespołowa)

  • Jasny system premiowy od każdego zamkniętego projektu rekrutacyjnego

  • Nielimitowane konto LinkedIn Recruiter

  • Pakiet benefitów (Multisport, Medicover, wspólny lunch raz w tygodniu)

  • Hybrydowy system pracy (2+3)

  • Częste wyjścia integracyjne oraz wyjazdy

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Szkolenia wdrażające oraz uzupełniające kompetencje

  • Dodatkowe dni urlopowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowy urlop

Firma NES Fircroft (NES) jest wiodącym na świecie dostawcą doświadczonych pracowników w sektorze : ropy naftowej i gazu, energetyki konwencjonalnej i odnawialnej, budownictwa, infrastruktury, Life Science, produkcji, przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego.

Zapewniamy dostosowane do potrzeb rozwiązania kadrowe, pozyskiwane z globalnej bazy talentów przez dedykowany zespół konsultantów zajmujących się konkretnym sektorem.

Posiadając ponad 100 biur w 45 krajach, mamy dostęp do najlepszych kandydatów na całym świecie.

Zapewniamy naszym kontrahentom znacznie więcej, niż tradycyjne usługi rekrutacyjne.

NES Fircroft posiada pełną gamę rozwiązań rekrutacyjnych, takich jak: praca kontraktowa, stałe zatrudnienie, managed solutions oraz pełen outsourcing procesu.

Usługi te są uzupełniane przez wiodącą w branży obsługę klienta i wsparcie w wysyłaniu pracowników kontraktowych na zagraniczne kontrakty.

Przewiń do profilu firmy