Team Leader Zespołu Pricingu - Kierownik zespołu ds. wycen samochodów

AUTO1 Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 30 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy podległego zespołu Pricing Managerów

  • Wyznaczanie celów zespołowych oraz ich monitorowanie i raportowanie

  • Weryfikacja wycen samochodów oraz monitorowanie rynku samochodów używanych

  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją, zgodnie z przyjętymi standardami

  • Wsparcie pracy zespołu w celu osiągania indywidualnych oraz zespołowych celów

  • Udzielanie bieżącej informacji zwrotnej, motywowanie, szkolenie oraz merytoryczne wsparcie zespołu

  • Rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowych pracowników

  • Zapewnienie dokładnych dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych raportów dotyczących wyników zespołu oraz planów działania

  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej dobry wizerunek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem

  • Doświadczenie w obszarze wycen oraz monitorowania rynku samochodów używanych

  • Doświadczenie w pracy w środowisku startupowym o dużej dynamice rozwoju będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność budowania jasnej komunikacji z podwładnymi i przełożonymi

  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność w działaniu i myśleniu

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office, znajomość pakietu Google Suite będzie dodatkowym atutem

  • Pewność siebie i profesjonalizm w kontaktach z klientami, odpowiedzialność oraz postawa wzbudzająca zaufanie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i systemem prowizyjnym

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę

  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2018 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych, a przychody wyniosły 2,9 miliarda euro. W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4000 osób.

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy