Oferta pracy

Team Leader Zespołu Produkcyjnego

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy swojego zespołu (ok. 5-10 osób) w trakcie zmiany produkcyjnej;

  • Nadzór nad przestrzeganiem wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;

  • Nadzór nad utrzymaniem obowiązujących standardów jakościowych;

  • Realizacja planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem;

  • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników;

  • Raportowanie przebiegu procesu produkcji – raportowanie wyników w systemie SAP;

  • Nadzór nad przestrzeganiem wysokich standardów dotyczących Gospodarki Odpadami;

  • Motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu;

  • Aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych;

  • Reagowanie na awarie występujące w podległym obszarze, we współpracy z zespołem Inżynierów;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów 5S;

  • Dbanie o park maszynowy zgodnie ze standardami TPM;

  • Udział w spotkaniach produkcyjnych;

  • Komunikacja z innymi obszarami (np. linia produkcyjna, magazyn, dział jakości, etc.) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing będzie atutem.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy ( pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony )

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej ( nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Konkurencyjne wynagrodzenie ( wynagrodzenie podstawowe + miesięczny bonus produkcyjny maks. 380 zł brutto );

  • Benefit zimowy i letni;

  • Nagroda roczna;

  • Dofinansowanie wyprawki szkolnej;

  • Dofinansowanie posiłków;

  • Prywatna opieka medyczna ( podstawowy pakiet za 1 zł ) ;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych ( w całości finansowany przez pracodawcę – 4% wynagrodzenia podstawowego );

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych;

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice ( Łabędy ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Team Leadera, który dołączy do zespołu produkcyjnego Johnson Matthey Poland.

Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania aplikacji przez odpowiednio wykwalifikowanych Kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, religii, narodowości, przekonań politycznych, przynależności związkowej, pochodzenia etnicznego, wyznania, oraz orientacji seksualnej.