Oferta pracy

Team Leader Zespołu Sprzedażowego

iCredit Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrażanie Doradców Kredytowych.

  • Wsparcie, motywowanie i organizacja pracy podległego zespołu aby zapewnić realizację celów biznesowych.

  • Nadzór nad procesami sprzedażowym i marketingowym w podległym zespole.

  • Weryfikacja wnioskujących o kredyt i odbywanie spotkań z Klientami.

  • Praca z firmowym systemem ERP i CRM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem, sprzedaży lub windykacji: 1-2 lata – warunek konieczny.

  • Wiedzy z zakresu technik sprzedaży.

  • Dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętności zarządzania, planowania oraz koordynacji działań zespołu sprzedażowego.

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Gotowości do pracy terenowej w trybie zadaniowym.

Mile widziane

  • Znajomość rynku pożyczek pozabankowych oraz doświadczenie w pracy jako doradca w instytucji finansowej.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + bogaty system premiowy.

  • Zatrudnienie w oparciu o dogodną formę umowy.

  • Elastyczne czas i zasady pracy umożliwiające samodzielność w działaniu.

  • Szkolenia wewnętrzne wprowadzające oraz podnoszące kompetencje.

  • Realną możliwość awansu w międzynarodowej firmie.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pakiet sportowy.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Przewiń do profilu firmy