Logo Pracuj.pl

Team Leader Zespołu Sprzedażowego

iCredit Sp. z o.o.O firmie

  • Sieradz
    Sieradz, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie, motywowanie i organizacja pracy zespołu Doradców Kredytowych w celu zapewnienia realizacji celów biznesowych.
  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy Doradców Kredytowych.
  • Prowadzenie rozliczeń gotówki.
  • Praca z firmowym systemem ERP i CRM.
  • Odpowiedzialność za pracę grupy w zakresie procesu sprzedaży i obsługi produktów pożyczkowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, sprzedaży lub windykacji: 1-2 lata. – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży.
  • Chęć do pracy terenowej w trybie zadaniowym, z nastawieniem na realizację celów.
  • Dobra organizacja pracy / umiejętność zarządzania, planowania oraz koordynacji działań zespołu sprzedażowego.
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako doradca w instytucji finansowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną formę.
  • Stałą podstawę i premię uzależnioną od wyników pracy.
  • Elastyczne czas i zasady pracy umożliwiające samodzielne podejmowanie decyzji.
  • Szkolenia wprowadzające oraz możliwość awansu w międzynarodowej firmie.
  • Benefity pracownicze: pakiet sportowy oraz opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

iCredit Sp. z o.o.

iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Team Leader Zespołu Sprzedażowego, Sieradz