Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader Zespołu Sprzedaży

Shoper S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Aktualnie poszukujemy Team leadera, który wesprze nas w zarządzaniu zespołem specjalistów ds sprzedaży. Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w kierowaniu procesem sprzedażowym do obecnych klientów i chciałaby je wykorzystać na skalę projektu SaaS (tysiące klientów Shoper jako baza wyjściowa, dziesiątki zapytań miesięcznie o Shoper ze strony www.shoper.pl, tysiące triali jako baza potencjalnych klientów oraz budżet na prowadzenie działań akwizycyjnych spoza wewnętrznych baz).

Zakres obowiązków:

■ zarządzanie zespołem specjalistów, którzy odpowiadają za sprzedaż produktów związanych z branżą e-commerce

■ realizowanie planów sprzedażowych (ilościowych oraz jakościowych)

■ dbanie o motywację zespołu

■ rozwijanie umiejętności i szkolenie specjalistów ds sprzedaży

■ aktywny udział w procesie sprzedaży

■ dbanie o wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami

■ wsparcie w negocjacjach

■ stałe monitorowanie działań konkurencji

■ optymalizacja procesów sprzedażowych

Nasze wymagania

Czego oczekujemy?

■ oczekujemy minimum trzyletniego doświadczenia w kierowaniu sprzedażą

■ gotowość do pracy na celach sprzedażowych

■ dobrej znajomości technik sprzedaży i negocjacji

■ podstawowej wiedzy z zakresu e-commerce

■ dużej komunikatywności i umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • system wynagradzania gwarantujący podstawę wynikającą wprost z kompetencji oraz premię adekwatną do realizacji planu sprzedażowego

  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę.

  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenia na stanowisko

  • możliwość pracy hybrydowej

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • parking rowerowy

  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS5

  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, i inne…

Shoper S.A.

Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online.

Z naszego oprogramowania korzysta ponad 15 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy