Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team lider/- ka do Programu Pomocy Telefonicznej

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

6 5008 000 brutto / mies.

Stanisława Przybyszewskiego 20

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie ok. 10-osobowym zespołem konsultantów/konsultantek w PPT,

  • rekrutowanie i wdrażanie nowych osób do swojego zespołu,

  • rozwój konsultantów/konsultantek w swoim zespole,

  • budowanie zespołu, prowadzenie spotkań zespołowych, motywowanie, rozwiązywanie sytuacji trudnych, przekazywanie informacji,

  • odpowiedzialność za realizację dyżurów w swoim zespole,

  • podejmowanie inicjatyw działań w danym obszarze merytorycznym,

  • dbanie o zachowanie zgodności działań z danego obszaru z misją organizacji i celem Programu Pomocy Telefonicznej,

  • opracowywanie kalendarza działań w danym obszarze i odpowiedzialność za jego realizację,

  • współpraca z kadrami, księgowością i innymi zespołami w FDDS,

  • raportowanie do koordynatorki Programu Pomocy Telefonicznej.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy psychologicznej z dziećmi,

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy z dorosłymi na rzecz pomocy dzieciom,

  • gotowość pracy na min. 3/4 etatu, w tym realizować co najmniej 2 dyżury tygodniowo jako konsultantka/konsultant w pomocy telefonicznej,

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,

  • zmysł organizacyjny - potrafisz dobrze organizować swoją pracę, posiadasz umiejętność nadawania priorytetów,

  • gotowość do brania odpowiedzialności za zespół,

  • wykształcenie wyższe (psychologiczne lub pedagogiczne).

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę w systemie hybrydowym (on-line i w biurze),

  • wynagrodzenie w wysokości 6.500 – 8.000 PLN brutto (dla całego etatu) w zależności od posiadanego doświadczenia,

  • pakiet wdrożeniowy oraz możliwość zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń w rozpoznawalnej organizacji pozarządowej,

  • możliwość udziału w szkoleniach/webinarach fundacyjnych,

  • wsparcie zespołu - pełnego kompetentnych, zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,

  • pracę w przyjaznej atmosferze i w miejscu, gdzie pracujemy w oparciu o wartości takie jak: rozwój, odpowiedzialność, skuteczność i jakość, współpraca, szacunek.

O nas

W związku z wdrożeniem nowej struktury organizacyjnej w PPT poszukujemy osoby, która chętnie podejmie się funkcji team liderki/lidera w zespole: Współpraca z Dorosłymi w Sprawie Bezpieczeństwa Dziecka.

116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, działający w ramach Programu Pomocy Telefonicznej, to ogólnopolski, bezpłatny i anonimowy telefon zaufania przeznaczony dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę, działający pod zharmonizowanym w Europie numerem 116 111. Konsultanci 116 towarzyszą młodym ludziom w codziennych trudnościach, wspierają ich w trudnych sytuacjach i interweniują w sytuacjach zagrożenia.

Szukamy osoby, która podziela wartości związane z prawami dziecka wynikającymi z Konwencji o Prawach Dziecka (m.in.: nietykalność cielesna, brak dyskryminacji ze względu na pochodzenie, płeć, religię i inne cechy), chce się rozwijać w dużej, uznanej organizacji pozarządowej zajmującej się przeciwdziałaniem krzywdzeniu dzieci, a także wolnej od przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, przestępstw na szkodę małoletniego oraz toczących się wobec niej postępowań karnych i dyscyplinarnych. Jeśli tak o sobie myślisz, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko: team liderki/a do Programu Pomocy Telefonicznej (PPT).