Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Team Lider - operator linii produkcyjnej

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Brzeszcze

    Brzeszcze, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 1400-22:00,22:00-6:00 lub 4 brygadowy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko Techniczny Team Leader Produkcji, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta.

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego

  • raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej

  • bieżąca kontrola i nadzór parku maszynowego

  • usuwanie bieżących awarii

Wymagania pracodawcy

  • mile widziane wykształcenie techniczne z zakresu elektryki lub elektroniki

  • znajomość podstaw automatyki i pneumatyki

  • doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi

  • uprawnienia będą miłym atutem

  • dyspozycyjność i silna motywacja do pracy

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland następnie zatrudnienie przez Klienta

  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego

  • Premię pracowniczą do 400 zł brutto za wyniki w pracy

  • Dodatek funkcyjny do 680zł brutto

  • Stołówkę pracowniczą oferującą posiłki w atrakcyjnych cenach

  • Dodatek 350zł brutto w systemie pracy 4 brygadowym

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy