Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Team Lider - operator linii produkcyjnej

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 1400-22:00,22:00-6:00 lub 4 brygadowy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko Team Leader oraz Techniczny Team Leader Produkcji, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta.

Miejsce wykonywanej pracy Czechowice-Dziedzice.

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego

  • raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej

  • bieżąca kontrola i nadzór parku maszynowego

  • usuwanie bieżących awarii

Wymagania pracodawcy

  • mile widziane wykształcenie techniczne z zakresu elektryki lub elektroniki

  • znajomość podstaw automatyki i pneumatyki

  • doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi

  • uprawnienia będą miłym atutem

  • dyspozycyjność i silna motywacja do pracy

Pracodawca oferuje

  • Bezpośrednie zatrudnienie prze klienta na podstawie umowy o pracę.

  • Podwyżki roczne.

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

  • Bezpłatny przewóz pracowników na każda zmianę.

  • Posiłki w atrakcyjnej cenie.

  • Pracowniczy Program Emerytalny sponsorowany przez Valeo.

  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MyBenefit);

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację.

  • Wynagrodzenie na stanowisku techniczny team leader 3 735 zł brutto po pełnych 3 mc-ce 3 865 zł brutto.

  • Wynagrodzenie na stanowisku team leader 3 335 zł brutto po pełnych 3 m-ce 3 465 zł brutto.

  • Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym 350 zł brutto.

  • Premia pracownicza do 430 zł brutto za wyniki w pracy.

  • Dodatek funkcyjny do 680 zł brutto.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy