Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Lider

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 30.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.

Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Lider produkcji

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte zdolności przywódcze, organizacyjne i komunikacyjne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość podstaw prawa pracy oraz zagadnień BHP
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing i TPM będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie grupą operatorów
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych (maszynowych)
  • Dbanie o wyniki jakościowe i wydajnościowe zespołu
  • Motywowanie i podnoszenie efektywności zespołu
  • Dbanie  o bezpieczeństwo pracy oraz przestrzeganie instrukcji, przepisów i procedur
  • Realizacja planu produkcji zgodnie z harmonogramem i wymaganiami logistycznymi
  • Proaktywne reagowanie na codzienny bieg wydarzeń w miejscu pracy
  • Analiza i raportowanie wyników produkcyjnych
  • Rekomendowanie rozwiązań wspierających strategię operacyjną
  • Administrowanie czasem pracy

Oferujemy:

  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy - średnio 16 dni roboczych w miesiącu po 12h, wszystkie święta wolne
  • Bezpłatny transport z Łodzi i okolic
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji
  • Premię oraz dodatek za pracę w systemie równoważnym
  • Możliwość rozwoju
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych.
  • Dofinansowanie do posiłków (kantyna w miejscu pracy).
  • Wysokie standardy BHP.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie
klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się