Oferta pracy

Team Lider zespołu IT

Execon One

umowa o pracę
13 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00017 000 netto (+ VAT) / mies.

Execon One

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • Traffit

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań zespołu IT

  • Odpowiedzialność zarządcza za zespół 8+

  • Współpraca z klientami z obszaru digitalizacji rozwiązań ecommerce, ecare oraz innych systemów IT

  • Analiza wymagań we współpracy z klientem celem ustalenia właściwej strategii działania w zakresie zwiększania sprzedaży

  • Dbanie o delivery w projekcie

  • Identyfikacja problemów, które mają realny wpływ na operacje zespołu i inne zespoły usługowe

  • Odpowiedzialność za metodykę pracy oraz standardy technologiczne w swoim obszarze

  • Określanie wytycznych dla wszystkich członków zespołu, w zakresie osiągania celów

  • Motywowanie i wspieranie członków zespołu

  • Regularne prowadzenie spotkań f2f z członkami zespołu

  • Ustalanie indywidualnych planów rozwoju

  • Odpowiedzialność za wyniki zespołu

  • Rekrutacja i onboarding nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami

  • Umiejętność przekładania technologii na potrzeby biznesowe

  • Łatwość w nazwiązywaniu długofalowych relacji biznesowych

  • Umiejętność rozwiazywania konfliktów

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację (mile widziane certyfikaty)

  • Odwaga w podejmowaniu decyzji

  • Empatia, asertywność, poczucie odpowiedzialności, otwartość, inteligencja emocjonalna

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT

  • Udział w projektach dotyczących obszarów IT ( w szczególności frontend, headless, ecommerce)

  • Wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania i wyzwań z nim związanych

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Zamiłowanie do gier logicznych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8 -10

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • fullstack developer

To oferujemy

  • sam wybierzesz formę współpracy

  • zostaniesz dobrze wynagrodzony za zrealizowane cele

  • skorzystasz z dodatkowych benefitów (m.in. płatne urlopy, opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, karta Multisport, szkolenia, wyjścia integracyjne i więcej)

  • będziesz pracować w wyjątkowym zespole, pełnym zaangażowania oraz pozytywnej energii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Execon One

Execon jest polską firmą świadczącą kompleksowe usługi IT na rynku lokalnym oraz za granicą. Od prawie 10 lat z powodzeniem realizujemy projekty, które pozwalają naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe. Podejmujemy się prowadzenia trudnych projektów i jesteśmy przekonani, że to właśnie wyzwania pozwalają nam się nieustannie rozwijać. Nasz 140 osobowy zespół dostarcza najwyższej jakości usługi.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nie spełniasz wszystkich oczekiwań nie martw się.

Zostaw nam swoje CV a my rozważymy je pod inne projekty. 😊