Oferta pracy

Team Lider zespołu sprzedaży w branży IT

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

15 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest Software House tworzący oprogramowanie szyte na miarę na klienta. Entuzjaści technologii, którzy swoje usługi kierują do start-up’ów i firm posiadających produkty typu SaaS, potrzebujących digitalizacji. Zaczynali w 2015 roku, a dziś są 100 osobowym zespołem i wciąż się rozwijają.

Ze względu na rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko Team Lidera zespołu sprzedaży w branży nowych technologii. Jeżeli w branży IT czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz zarządzać zespołem i masz doświadczenie w sprzedaży B2B, a do tego mówisz biegle w języku angielskim to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie 4-osobowym zespołem sprzedażowym rozproszonym w lokalizacjach międzynarodowych (pracownicy mieszkający w USA/Kanadzie)

  • Budowanie kompetencji zespołu (coaching i szkolenia)

  • Samodzielna sprzedaż usług do kluczowych klientów

  • Budowanie relacji z potencjalnymi klientami poprzez aktywny networking: targi, konferencje, wyjazdy do klientów

  • Wsparcie działu marketingu w opracowaniu strategii i procesów lead generation (głównie outbound)

  • Ustalanie wizji i strategii firmy razem z Zarządem i realizacja planów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B usług IT

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym (branża IT)

  • Umiejętność wyznaczania i egzekwowania celów, KPI

  • Doświadczenie w pracy z procesami

  • Doświadczenie w pracy na CRM

  • Kompetencje analityczne

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa wiedza z obszaru marketingu (generowanie leadów marketingowych)

Pracodawca oferuje

  • Pracę z każdego miejsca w Polsce w 100% zdalną

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 15000-20000 zł netto + VAT lub odpowiadająca temu kwota na UoP

  • System premiowy wyliczany na podstawie wyników zespołu

  • Narzędzie niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (telefon, komputer)

  • Pracę w elastycznych godzinach z dostosowaniem się to stref czasowych pracującego zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.