Oferta pracy

Team Manager

Antal SSC/BPOO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Antal SSC/BPO

Kraków

Kraków

Dla naszego klienta ze Szczecina - międzynarodowej firmy z sektora finansowego szukamy osoby na stanowisko:

Numer ref.: TM

Zakres zadań:

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem analityków danych, zarówno od strony administracyjnej jak i miękkiej
  • koordynacja pracy
  • udział w wewnętrznych projektach i inicjatywach związanych z usprawnianiem pracy
  • zwiększanie jakości i efektywności
  • budowanie kultury organizacyjnej
  • przeprowadzenie firmy przez czas transformacji biznesowej

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w biznesie - najlepiej międzynarodowym
  • wiedza z zakresu ekonomii / makroekonomii
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (ekonomia), jak również szkolenia, studia podyplomowe z zakresu zarządzania biznesu
  • bardzo dobra znajomość Ms Excel
  • mile widziane doświadczenie związane z analizą danych

Nasz klient oferuje:

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny pracy (można rozpocząć pracę między 7 a 9)
  • umowa o pracę na okres próbny tj. 3 miesiące, potem na czas nieokreślony
  • prywatna opieka medyczna (w pakiecie fizjoterapia, dentysta, psycholog)
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje

OFERTA PRACY DOTYCZY SZCZECINA.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy